rowerowespa, fenwicks, pianka fenwicks, osłona hamulców, rowery, mtb, stroje kolarskie, skarpetki, akcesoria, okulary, części, preparaty rowerowe,

Regulamin sklepu rowerowespa.pl

 1. Sklep internetowy rowerowespa.pl jest prowadzony przez osobę fizyczną ”, NIP: 542-191-91-12, , zwany dalej „Operatorem”.
 2. Sklep prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet pod adresem rowerowespa.pl.Informacje o artykułach, prezentowane na stronach sklepu nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa (Art. 71. k.c. Zaproszenie do zawarcia umowy, ogłoszenia, reklamy, cenniki i inne informacje, skierowane do ogółu lub do poszczególnych osób, poczytuje się w razie wątpliwości nie za ofertę, lecz za zaproszenie do zawarcia umowy.), a w szczególności nie określają istotnych warunków przyszłej umowy kupna-sprzedaży, a stanowią jedynie zaproszenie do jej zawarcia.Wszystkie prezentowane na stronie internetowej rowerowespa.pl towary i nazwy są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i są produktami zastrzeżonymi, logo jako znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.Różnice pomiędzy wyglądem towaru prezentowanego na stronie internetowej rowerowespa.pl a wyglądem towaru dostarczonego do Kupującego, wynikające wyłącznie z indywidualnych ustawień sprzętu komputerowego użytego przez Kupującego podczas składania zamówienia (np. odcień koloru towaru, proporcje towaru, itp.), nie stanowią podstawy do reklamacji zakupionego towaru.
 3. Złożenie zamówienia przez kupującego drogą elektroniczną stanowi ofertę kupna towaru dopiero od momentu gdy zostanie przyjęte do realizacji przez operatora, o czym powiadomi kupującego drogą elektroniczną. Operator sklepu zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji (odrzucenia) zamówienia.
 4. Za moment złożenia zamówienia uznaje się zaksięgowanie wpływu środków pieniężnych na konto bankowe. Wybranie opcji „płatność przy odbiorze” jest równoznaczne ze złożeniem zamówienia.
 5. Sklep jest dostępny w sieci Internet przez całą dobę, składanie zamówień nie jest ograniczone czasowo. Zamówienia składane po godzinie 14:30 są traktowane jako złożone dnia następnego. Wszystkie zamówienia zostaną potwierdzone lub odrzucone przez Operatora w ciągu 24 godzin, z wyjątkiem sobót i niedziel oraz pozostałych dni ustawowo wolnych od pracy.
 6. Maksymalny czas realizacji potwierdzonego zamówienia, liczony od momentu złożenia zamówienia do momentu dostarczenia paczki do przewoźnika wynosi 48 godzin. W przypadku wydłużenia się terminu kupujący zostanie o tym niezwłocznie powiadomiony.
 7. Wszystkie ceny w sklepie rowerowespa.pl są w polskich złotych i zawierają podatek VAT. Do każdej transakcji Operator wystawia fakturę ale sam nie jest vatowcem. Dane do faktury należy podać na etapie składania zamówienia.
 8. Warunkiem koniecznym przyjęcia zamówienia przez Operatora jest podanie danych do wysyłki oraz danych kontaktowych przez poprawne wypełnienie formularza.
 9. Jeżeli którykolwiek produkt wybrany w zamówieniu jest niedostępny klient zostanie o tym poinformowany oraz otrzyma informację o przybliżonym czasie realizacji zamówienia.
 10. W związku ze stale wahającym się kursem funta, oraz możliwymi pomyłkami cenowymi z opóźnieniem, Operator zastrzega sobie prawo do zmiany ceny zamówionego towaru. W takiej sytuacji Operator zaproponuje właściwą cenę lub alternatywny produkt. Jeśli klient nie wyrazi na to zgody, zamówienie zostanie anulowane.
 11. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, Operator zobowiązuje się do całkowitej ochrony danych. Dane osobowe Kupującego będą przetwarzane wyłącznie w celu wykonania umowy sprzedaży, w szczególności skutecznego potwierdzenia otrzymania i przyjęcia zamówienia do realizacji oraz dostawy towaru pod wskazany przez Kupującego adres. Dane przechowywane są, na podstawie odrębnej umowy na serwerach firmy hostingowej dhosting.pl.
 12. Dokonując zakupu, Kupujący upoważnia Operatora do zawarcia w jego imieniu umowy z firmą InPost (do 10 kg 16 zł) , (w zależności od wybranej opcji) na wykonanie usługi pocztowej – kurierskiej – dostarczenia paczki z kupionym towarem.
  Koszt wysyłki ponosi kupujący. Koszty wysyłki są podane w podsumowaniu zlecenia.
 13. Odbiór osobisty towaru nie jest możliwy.
 14. Reklamacje będą rozpatrywane tylko na podstawie dowodu zakupu. Kupujący odsyła towar na własny koszt. Odesłanie towaru do klienta odbywa się na koszt sklepu. Klient zostanie poinformowany w ciągu 14 dni, od daty doręczenia reklamowanego towaru o sposobie rozpatrzeniu reklamacji.
 15. Każdemu konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego korzystającemu ze sklepu internetowego rowerowespa.pl przysługuje prawo do odstąpienia od zawartej, drogą elektroniczną umowy kupna towaru (usługi), bez podania przyczyny, w terminie 14 dni, który biegnie od dnia dostarczenia towaru lub zawarcia umowy świadczenia usługi. Zwracany towar musi być w stanie niezmienionym w oryginalnym nienaruszonym i niezniszczonym opakowaniu, nie może posiadać śladów użytkowania. Zwrot towaru następuje na koszt kupującego.
 16. Regulamin jest dostępny na stronie sklepu www.rowerowespa.pl
 17. Regulamin wchodzi w życie z dniem 01-06-2021 roku.

 

GIFT

Witam w RowerowymSPA.pl

Czynni jesteśmy 

Godziny obsługi online

8.00-19.00 (poniedziałek - piątek

12.00-17.00 (sobota i niedziela)

pisz śmiało maila i smsa

Wiadomość otrzymasz jak zejdę z roweru :-)

 

facebook   instagram

 

 

paczka

DOSTAWA InPost
od 16,00 zł

support

DORADZIMY PRZED ZAKUPEM
godziny : 8.00-17.00
Nikt nie odbiera? Kręce na rowerze :-) 
Nr konta: ach te RODO -Doślemy mailem :-) 
sklep@rowerowespa.pl    

transport

PACZKA KRĘCI DO CIEBIE

Zależy na czasie? Daj znać w zamówieniu.

rowerowespa, fenwicks, pianka fenwicks, osłona hamulców, rowery, mtb, stroje kolarskie, skarpetki, akcesoria, okulary, części, preparaty rowerowe,
Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.